Čo ponúkame

Neponúkame iba hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a samozrejme ochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovensku!

Koncerty, verejné vystúpenia
Svadby, oslavy
Plesy, firemné eventy
 • živá cimbalová hudba hrajúca ľudové piesne z rôznych regiónov, ale aj skladby iných žánrov účinkujúca na koncertoch, svadbách, plesoch, oslavách a firemných eventoch,
 • ochota vyhovieť Vašim požiadavkám, rýchlosť v komunikácií, spoľahlivosť v dodržaní vzájomnej dohody,
 • primeraná technika na ozvučenie kapely a reprodukciu hudby (používame značky ako napr. RCF či Sennheiser), v prípade koncertov možnosť aj vlastného zvukára,
 • vhodné moderovanie podujatí (v prípade koncertov konferovanie, v prípade svadieb a osláv napríklad uvádzanie tanečných kôl a podobne), príležitostne aj v anglickom jazyku,
 • možnosť produkcie modernej hudby (vlastný DJ s niekoľkoročnou agentúrnou praxou a hudobným rozhľadom) spolu s primeranými LED svetelnými efektami na vytvorenie atmosféry počas tanečných kôl zvýraznenými dymostrojom (hazerom) a dekoratívnym nasvietením sály pomocou LED PAR reflektorov,
 • bezdrôtový mikrofón k dispozícii pre Vás,
 • možnosť dopraviť sa za Vami kdekoľvek na Slovensku,
 • a samozrejme viacročné skúsenosti so zabezpečovaním hudobnej produkcie na rôznych podujatiach.

Sme veľmi radi, že uvažujete nad našim účinkovaním pre Vás. Na Váš e-mail Vám odpovieme v krátkom čase (max. do 24 hod.) a v prípade, že Vám nezodvihneme telefón, môžete očakávať náš spätný telefonát. Aby sme zjednodušili našu vzájomnú komunikáciu, pripravili sme pre Vás niekoľko otázok, na základe ktorých Vám potom budeme vedieť poskytnúť bližšie informácie. V prípade, že nemáte konkrétnu predstavu, radi Vám poradíme a spoločne vyberieme vhodnú alternatívu.

V prípade, že sa rozhodnete nás kontaktovať, dôležité sú pre nás tieto informácie:

1. Dátum, kedy budete organizovať Vaše podujatie (aby sme zistili, či sme vtedy vôbec voľní) a kde ho budete organizovať (aby sme vedeli hneď vyčísliť aj náklady na dopravu).

2. Približný čas od-do, ktorý by sme Vám mali byť k dispozícii.

V prípade koncertov ide najmä o dĺžku programu, ktorý je potrebné zabezpečiť z našej strany.

V prípade svadieb sú bežné tieto časy (radi Vám ich samozrejme prispôsobíme podľa potreby):

 • krátky prezentačný program počas svadby
  (cca. 2 hodiny - približne dve tanečné kolá predelené jednou prestávkou)
 • iba v sále od začiatku svadby v približnom čase 17.00 - 03.00
  (ak zabezpečujeme aj DJ-a)
 • iba v sále od začiatku svadby v približnom čase 17.00 - 00.30
  (náš koniec po redovom/brautskom/venčekovom tanci, pokračuje Váš Dj)

Hranie pri dome/bytovke/kostole/v sprievode z technických dôvodov už neponúkame.

3. O akú zostavu máte záujem:

 • 5 muzikanti (1. husle, 2. husle, cimbal, akordeón, kontrabas) -
  kompletná odporúčaná zostava
 • 4 muzikanti (1. husle, cimbal, akordeón, kontrabas) -
  minimálna odporúčaná zostava

4. Či máte v prípade svadieb a rodinných osláv záujem z našej strany o zabezpečenie aj produkcie modernej hudby, teda DJ-a (v tomto prípade je samozrejmosťou naša vlastná aparatúra, ozvučenie celej kapely, diskotékové osvetlenie a dekoratívne podsvietenie sály, ale napríklad aj bezdrôtový mikrofón k dispozícii pre Vás).

5. Či je potrebné nás ozvučiť pomocou vlastnej aparatúry (v prípade svadieb a väčších podujatí je to nutné a v prípade, že zabezpečujeme aj DJ-a, je naše ozvučenie zabezpečené automaticky).

6. V prípade záujmu Vám taktiež vieme odporučiť aj ďalšie služby, napríklad svadobného fotografa, kameramana, DJ-a, svadobné čepčenie (najmä v okolí Popradu), ale aj zaujímavú novinku -  fotobúdku.

AK ZATIAĽ NEMÁTE KONKRÉTNU PREDSTAVU, RADI VÁM PRIPRAVÍME PONUKU NA VIACERÉ ALTERNATÍVY, ABY STE ICH MOHLI POROVNÁVAŤ A VYBRAŤ SI PRE VÁS TÚ NAJVHODNEJŠIU.

Našou podmienkou je zabezpečenie občerstvenia pre členov kapely.

Výber sály je veľmi dôležitým nielen z pohľadu estetiky, ale aj z pohľadu zábavy. Neodporúčame svadby v priestoroch, kde sa v jednej miestnosti sedí a v druhej tancuje, pretože úplne strácame kontakt s hosťami a zo skúseností môžeme povedať, že takéto rozdelenie vo veľkej miere škodí svadobnej zábave.

Ak máte počas nášho samotného účinkovania nejaké prianie alebo pripomienku, sme veľmi radi, ak nám ju hneď predostriete. Účinkujeme pre Vás a našim cieľom je naplniť Vaše predstavy. Ak sa Vám zdá, že napr. hráme príliš nahlas, alebo príliš potichu; že hráme príliš dlhé kolá, alebo krátke; že máme hrať viac skladby iného žánru; stačí povedať. Ak to bude v našich silách, radi Vám vyhovieme.