Referencie (formulár na pridanie príspevku nájdete dole)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Jozef Mlaka | 22.10.2018

Ďakujeme za skvelú atmosféru, boli ste výborní :-) Naša svadba bola s Vami TOP!

Prevzaté z https://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/prvy-tanec-folklorny/

mbstudio1 | 15.09.2018

Milé nevesty, skupinu, či skôr súbor Popradčan vrelo doporučujem, bol som v polovici augusta na svadbe v Poprade-Reduta a boli skutočne vynikajúci. Zahrali i úpravy rock hitov v svojom perfiš prevedení, neskôr k polnoci nastúpil ich DJ, tak zábava GRADOVALA :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Andrea Pitoňáková | 02.09.2018

Boli ste úžasní, ďakujeme Vám, že ste boli súčasťou nášho dňa :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Martin Kubičko | 20.08.2018

Ďakujeme z celého srdca za užasnú atmosféru, ktorú ste vytvorili na našej svadbe :)

SUPER

Betka a Lukáš | 07.05.2018

Ďakujeme kapele za skvelú svadbu. Vytvorili naozaj super atmosféru :). Krásne osvetlili miestnosti. Úžasne hrali, všetci si pochvaľovali :), bavili sa :).....
Môžeme len odporučiť. :)
Ešte raz ďakujeme :)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Sabi Jablonska Stankovenova | 17.11.2017

Ďakujeme krásne za super hudbičku. Ste topka. Odporúčam :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Janka Ratvajova‎ | 29.08.2017

Este raz srdecna vdaka...nasi svadobni hostia rovnako ako aj my vas CHVALIME...postarali ste sa o super zabavu...mozeme vas len a len odporucit :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Zuzka Oravcová | 10.07.2017

Vaša CĽH Popradčan dotvorila nezabudnuteľnú atmosféru nie len pre nás mladomanželov ale hlavne pre našich priateľov, ktorí nešetria pozitívnou odozvou a to hlavne vďaka Vám! Patrí Vám obrovské ďakujem, môžem s určitosťou povedať, že bez Vás by to nebolo "to pravé orechové". I keď trošku netradične ale nám srdcu najbližšie ... jednoducho priatelia na mieste, kde to máme najradšej, príroda, slniečko, smiech, perfektná atmosféra, úžasná hudba a kopec lásky. Ešte raz ďakujeme mladomanželia Oravcovci :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Dominika Kacejová | 01.11.2016

Milí členovia kapely POPRADČAN, veľmi pekne ďakujeme za to, že aj vďaka Vám bola naša svadba jedným veľkým a nezabudnuteľným „festivalom“ smiechu a zábavy :) Naši svadobní hostia sa ešte aj po 2 mesiacoch na Vás pýtajú a tvrdia, že lepšiu kapelu ešte na svadbe nezažili. Ďakujeme za cit pri výbere tých správnych pesničiek bez toho, aby sme Vám museli posielať siahodlhé zoznamy dopredu, za ich úžasné prevedenie a za profesionalitu, s ktorou nám Lukáš, primáš kapely, už od začiatku našej komunikácie absolútne vychádzal v ústrety. Ešte raz ďakujeme, pozdravujeme a dúfame, že ešte budeme mať to šťastie Vás stretnúť na ďalšej (už nie tej našej :P) svadbe. Dominika a Lukáš Kacejovci.

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Júlia Baňas | 16.10.2016

Dakujeme za skvelu zabavu, profesionalitu a bezproblemovu komunikaciu. :) J+R

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Katarína Grechová Straková‎ | 09.10.2016

Chceme sa z celého srdca POĎAKOVAŤ Cimbalovej hudbe POPRADČAN za úžasnú atmosféru na našej svadbe. Bol to nádherný zážitok Vás počúvať a môcť pri Vašej muzike tancovať. ĎAKUJEME! Dominik a Katarína Grechovci

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Katarína Dindová | 01.10.2016

Este raz Vam chceme podakovat za super zabavu, ktoru ste nam vytvorili, skvelo ste hrali aj spievali a nam nozky podla toho tancovali. Velku chvalu ste od kazdeho dostali ❤ Prajem Vam vsetkym, aby ste este dlho takuto radost rozdavali a v srdciach nasich melodie co najdlhsie zostavali :-) Dakujeme. Katka a Pali

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Maroš Mizera | 26.09.2016

Dakujeme este raz za paraaadnu svadbu, hrali ste perfektne, zabava uz ani lepsia nemohlaa byt. Klobuk dole pred vami. Ste majstri.

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Daša Šimanská | 05.09.2016

Ako nevesta mozem povedat, ze ste boli dokonali, uzasni, perfektni... sme stastni, ze sme vas mali na nasej svadbe... kazdy bol spokojny.

Vynikajúca kapela

Ondrej Krišťák | 23.07.2016

Ste vynikajúca kapela, no najviac sa mi páči hra cimbalistu Jána Šiváka a akordeonistu Alberta Kokyho.Prajem Vám veľa úspechov v umeleckom i osobnom živote.

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Maťa Hanakova | 09.05.2016

Dakujeme velmi pekne za zabavu... vsetci hostia chvalili... super moderovanie a prisposobenie sa kazdej situacii :-)
Dakuje nevesta Mata Hanakova uz Blazekova a zenich Marcel Blazek

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Michaela Mižú Hadžiová | 11.10.2015

Najlepšia naj naj naj hudba :-) dakujem veľmi pekne za všetko ste úplne Naj :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Janka Cimbalová | 04.10.2015

Veľmi pekne ďakujeme za skvelý večer a skláňame sa nad vašim majstrovstvom v cimbalovej hudbe. S pozdravom a vďakou Cimbalovci :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Michaela Henriquez | 29.09.2015

Este raz dakujeme, vytvorili ste uzasnu zabavu! Bolo nam ctou! :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Alexandra Tkáčová | 07.09.2015

Este raz dakujeme za neskutocny zazitok, svadbu sme si uzili aj vdaka Vam. Hostia boli nadseni ale ja asi najviac :-) Nevesta!

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Lenka Sterancakova | 19.08.2015

Celej cimbalovke patri velka vdaka za skvelu hudbu, ktorou ste nasu svadbu velmi prijemne spestrili ;-) DAKUJEME. lenka a stevo

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Martin Harabin | 16.07.2015

Super muzikanti mozem len odporucat. Nam hrali na svadbe a boli sme velmi spokojni. Este raz vam dakujeme. Martin a Janka Harabinovci

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Janka Jámborová | 10.07.2015

Ešte raz ďakujeme za úžasnú atmosféru na svadbe, všetci hostia vás nevedeli vynachváliť :)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Zuzana Kšenžighová | 18.06.2015

Ešte raz ďakujeme za super zábavu na našej svadbe. Všetci boli unesení z vášho výkonu. Už o vás vie aj celý New York. :D Určite budeme odporúčať! Prajeme veľa úspechov. Dúfame, že sa ešte uvidíme na nejakej akcii v Budimíri. ;)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Kristína Sedláčková Mastalerzová | 29.09.2014

Páni boli ste excelet!!! Vsetci Vas vychvalili do nebies. Velmi pekne ďakujeme!!

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Miroslava Bednarčíková | 20.09.2014

ĎAKUJEME z celého srdca za Váš hudobný sprievod počas celého svadobného dňa a neuveriteľnú zábavu na našej svadobnej hostine!!! Hostia boli a sú nadšení a nás to len utvrdilo v presvedčení, že nič lepšie ako Vás sme si nemohli vybrať!!! Ešte raz veľká vďaka :-) Mirka & Juraj

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Zuzana Tomášiková | 30.07.2014

Bol to uzasny umelecky zazitok, ked zneli vase melodie! Dakujeme, ze ste nam hrali do tanca, ze ste boli nasou sucastou a spravili nas den krajsi a veselsi. Zelame aj inym svadobcanom, aby sa pri vasej hudbe bavili aspon tak perfektne, ako sme sa bavili my! Cimbalovu hudbu POPRADCAN vrelo odporucam kazdemu :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Dominika Revayová | 12.05.2014

Boli ste tu úžasní, urobili ste nám veľmi pekný a príjemný večer plny zábavy, spevu a tanca. Ďakujeme :-)

Výborný výber

r. Kubovčíková | 11.02.2014

Ďakujeme Vám za skvelú hudbu a atmosféru na našich dvoch oslavách v decembri a januári. Urobili ste veľmi dobrý dojem na všetkých našich hostí. Určite Vás odporučim nielen pre skvelú hudbu ale aj profesionálny prístup.

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Štefan Horňák | 08.10.2013

POVINNÉ ČÍTANIE PRE ZÁUJEMCOV O SLUŽBY POPRADČANu :-)

Pred mesiacom nám na svadbe hrala plná zostava POPRADČANu. Ako muzikantovi mi veľmi záležalo na hudobnej kvalite večera. Keď som pred dvoma rokmi počul časť tejto cimbalovky na svadbe kde sme hrali, mal som vybraté. Existuje mnoho cimbaloviek, v mnohých sú výborní muzikanti ktorí zahrajú krásne. AVŠAK, zo všetkých ktoré som počul, mal práve POPRADČAN najväčšiu energiu. Tá sa z ich hudby doslova derie vonku a je nezastaviteľná. Nadmieru ich chválili tak hudobníci, ako aj fotografi, kameraman, či ostatní "neprofesionálni" hostia :-)

Na svadbe sme mali kombináciu POPRADČAN + reprodukovaná hudba púšťaná kontrabasistom. Obidva články fungovali bezchybne. Celkový výkon bol vysoko profesionálny a hudba bola výnimočná.

Primáš Lukáš Copuš je veľmi šikovným manažérom, sám sa od neho mám čo učiť. Jeho silná zákaznícka orientácia Vám dá istotu že výkon kapely bude nadštandardný už vďaka jeho prístupu pred podujatím.

No a počas večera každý z muzikantov ukázal svoje kvality.
- Lukáš za husľami,
- dáma s druhými husličkami a krásnym spevom,
- kontrabasista vďaka ktorému sa Vám zdá, že majú aj bubeníka - výborný kontrabas, a fantastický slap!!!!
- akordeonista s ohromným muzikálnym prejavom,
- cimbalista s fantastickými harmóniami a rytmom ktorý je virtuózom či už hrá cimbal, husle alebo klavír.
Všetka česť!

Ak budete zvažovať či objednať POPRADČAN a budete mať akékoľvek otázky, stačí mi napísať správu. Veľmi rád odpoviem. Takéto kapely treba podporovať!!! Výbornú hudbu a kvalitu treba podporovať :-)

Výborná kapela!

Viktória Paľuchová | 08.08.2013

Rozhodnutie vybrať si na svadbu kapelu Popradčan bolo jedno z najlepších, aké sme urobili. Vysoko profesionálny prístup v každom ohľade na nás urobil obrovský dojem. Nevieme si predstaviť inú kapelu, ktorá by ozdobila náš veľký deň viac, ako práve táto. Za to im patrí obrovské ďakujeme. Prajeme aj ostatným, aby mali možnosť si túto kapelu vypočuť naživo. Môžeme len odporúčať!

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Daniela Prokopová | 15.07.2013

Ďakujeme za super oslavu v sobotu, akcia bola geniálna a vďaka cimbalovke Popradčan to nemalo chybu

Popradčan odporúčame všetkými10-timi :)

Lucka & Ferko | 09.07.2013

Cimbalovku Popradčan sme mali na našej svadbe a lepšie rozhodnutie, ako pre nich, sme ani urobiť nemohli :) Sú naozaj skvelí! Komunikácia s manažérom je výborná a priateľská. Muzikanti hrali super, hostia sa bavili a každý si pochvaľoval! Popradčan je skvelou voľbou na Vašu svadbu!!!

Odporucanie

Lukas Krupa | 09.07.2013

Skvela volba. Ludova hudba, dobry repertuar, profesionalne vystupovanie. Komunikacia na 1* - par mailov, jeden dlhsi telofonat a kapela bola tam kde sme sa dohodli. (ziaden stres, zhananie, nahananie).
Na nasej svadbe sme tuto kapelu mali spolu s DJom (jeden z clenov kapely) a bolo to uzasne. Myslim, ze si vsetci hostia prisli na svoje. Vrelo odporucame.
Lukas & Ivka

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Viktoria Solteszova | 28.06.2013

Aj vdaka Vam bola nasa svadba nezabudnutelnym zazitkom :-) Dakujeme!

Prevzaté z www.mojasvadba.sk/forum/hudba/cimbalovka-popradcan-doporucenie-2

suzie_007 | 02.06.2013

Ked som hladala kapelu na svadbu, nasla som malo referencii na cimbalovku Popradcan, ktoru sme si vybrali. Svadbu sme mali pred 2 tyzdnami v Kosiciach a Popradcan bol uplne uzasny a skvely. Primas reagoval na maily skoro okamzite, bol velmi mily, prebrali sme celu svadbu, co kedy budu hrat, dal nam este napady na vylepsenie - hrali nam vonku ked sme prichadzali, atd. Maju aj DJa takze striedaju ludovky a moderne a maju aj bonus - ako cimbalovka hraju aj moderne pesnicky. Ja som z nich bola nadsena a vsetkym sa velmi pacili a chvalili ich. Vrelo doporucujem :-)

svadba - doporucenie

Zuzana Kosice | 28.05.2013

Cimbalovku Popradcan sme mali na svadbe teraz v maji v Kosiciach - absolutne skveli, ochotni, prijemni, vyborna hudba a zabava, vsetci ich chvalili. Ja som bola nadsena. Vrelo doporucujem.

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Lucka Lucifuk | 26.05.2013

Som rada, že som práve tento víkend bola v Tatrách a mohla si vás vypočuť. Hrajete neskutočne výborne! Jednoducho skvelé :-)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Lucia Tomčišáková Krivdová | 20.05.2013

ĎAKUJEME za skvelú atmosféru na našej svadbe, ktorú ste nám vytvorili vašou skvelou hudbou :) Všetci hostia si pochvaľovali, všetci sa super bavili a za to Vám patrí obrovská VĎAKA!!! Ste naozaj skvelí a šikovní muzikanti. Nech Vám to tak super hraje aj naďalej :)
Lucka a Ferko (Fričovce)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Alžbeta Križanová | 29.12.2012

Ďakujem za krásny zážitok, nech vám to takto krásne ladí aj v novom roku, prajem veľa vďačných divákov a poslucháčov, nové inšpirácie a všetkým nám radosť pri hudbe a speve

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Lucia Krajnakova | 27.12.2012

NAJKRAJSI KONCERT VIANOC 2012!
Monika, Luky, Tomas, ujo Albert a Juri - darovali ste mi najkrajsi darcek a zaroven najkrajsi zazitok tychto Vianoc. Dakujem aj za sojho manzela, babku, dedka a vsetkych znamych, ktori boli rovnako nadseni ako ja!

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Magdaléna Vallušová Jílková | 26.12.2012

Boli ste SKVELI! zasluzena standing ovation!!!

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Revayová Dagmar | 08.10.2012

Ďakujeme za úžasný večer pri Vašej hudbe v Novom Smokovci. Boli ste super a robíte super zábavu :-)

Lampiónový večer ožiarila aj skvelá hudba

Prevzaté z Poprad24.sk | 16.09.2012

"Lampiónový večer plný hudby a zábavy si naozaj užili všetci. Začal sa hudobným koktailom v podaní hudobníkov z Cimbalovej ľudovej hudby Popradčan. Kto si ich vypočul, či už na námestí, alebo pri iných príležitostiach, vie, že kapela dokáže vynikajúco interpretovať takmer čokoľvek. Zahrá náročnejšie, inštrumentálne skladby, ale vyhovie aj publiku, ktoré sa chce zabaviť a počuť svoje obľúbené večne zelené piesne a melódie. V piatok hrali, skrátka, výborne. Odporúčame vám video."

Zdroj: https://www.poprad24.sk/clanky?extend.142713_Lampionovy-vecer-oziarila-aj-skvela-hudba---1--cast

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Alžbeta Križanová | 16.09.2012

Hralo a spievalo vám to výborne, boli ste skvelí :)

Prevzaté z etmslovensko.sk/index.php/seminare-a-veltrhy/757-ako-bolo-na-konferencii-eltech-sk-2012

Ján Vencel | 30.06.2012

V pozadí hrá miestna ľudová skupina Popradčan, ktorá sa postupom času osmeľuje a k slovenským ľudovým piesňam, ktoré hrá do spevu i tanca, pridáva prostredníctvom huslí, kontrabasu a akordeónu aj španielsku hudbu. Zážitok to skutočne nevšedný a všetkých prítomných uchvacujúci.

(z článku o konferencii, na ktorej sme hrali)

Prevzaté z www.facebook.com/popradcan

Kaja Ševčíková | 18.07.2011

Môžem vrelo doporučiť Cimbalovú ľudovú hudbu Popradčan, sú to skvelí muzikanti, speváci a zabávači.

Pridať nový príspevok

Zaujímavá diskusia o našej kapele prebieha taktiež na diskusnom fóre portálu Mojasvadba.sk.

Príspevky prevzaté z tohto fóra môžete nájsť aj na našej stránke v záložke Mojasvadba.sk - referencie.

Na svadobnom portále Mojasvadba.sk máme aj svoj vlastný profil profesionála.