Sponzori

Prešovský samosprávny kraj

Prešovský samosprávny kraj je jedným z ôsmych krajov na Slovensku a podporil našu kapelu prostredníctvom dotácie na nahranie a vydanie nášho druhého CD a prostredníctvom dotácie na prípravu a realizáciu série koncertov s Chrámovým speváckym zborom pri Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade.


Mesto Poprad

Mesto Poprad je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a zároveň rodným mestom Cimbalovky Popradčan. Našu ľudovú hudbu podporilo mesto Poprad prostredníctvom dotácií, vďaka ktorým sme napríklad doplnili zvukovú techniku a kroje. 


Majtech - Ing. Ján Majzel

Predaj výpočtovej a kancelárskej techniky a outsourcing, dodávateľ úsporného LED osvetlenia. Našu kapelu podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD.


Stanoptik Kežmarok - Stanislav Serafín

Očná optika sídliaca na námestí v Kežmarku s dlhou tradícou a širokou ponukou okuliarov a príslušenstva. Našu cimbalovú hudbu podporila formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD.


Penzión Aja, Ždiar - Milan Zoričák

Pohodu a oddych zažijete v útulnom penzióne v Tatrách, kde Vašim požiadavkam nepovedia nie. Našu kapelu podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD a pri natáčaní videoklipov.  


Penzión Kamzík, Ždiar - Štefan Bekeš

Ubytovanie v rodinnom penzióne v srdci Belianskych Tatier, ktoré bude nazabudnuteľným zážitkom. Našu cimbalovku podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD.  


Partneri

DJ HSNC - Miloš Húsenica

Všestranný DJ s dlhoročnými skúsenosťami, primeranou technikou a profesionálnym vystupovaním. 


Vladimír Citriak Photography

Profesionálny fotograf s dlhoročnou svadobnou skúsenosťou: Váš deň - moja tvorivosť.