Sponzori a partneri

Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky

Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre oblasť kultúry a umenia. Našu cimbalovku podporilo vo forme dotácie prostredníctvom mimoriadneho projektu na znižovanie ekonomických dopadov v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19.


Fond na podporu umenia

Fond na podporu umenia je verejnoprávna inštitúcia zabezpečujúca podporu umeleckých aktivít, kultúry a kreatívneho priemyslu. Viacerých členov našej kapely podporil prostredníctvom štipendia v rámci mimoriadnej výzvy vyhlásenej na zmiernenie následkov pandémie ochorenia COVID-19 v umeleckom priemysle.


Prešovský samosprávny kraj

Prešovský samosprávny kraj je jedným z ôsmych krajov na Slovensku a podporil našu kapelu prostredníctvom dotácie na nahranie a vydanie nášho druhého CD s názvom ,,Ide Ďuro po ulici", prostredníctvom dotácie na prípravu a realizáciu vianočnej série koncertov s Chrámovým speváckym zborom pri Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade a vydanie spoločného vianočného CD s názvom ,,Na tu svatu viliju".


Mesto Poprad

Mesto Poprad je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a zároveň rodným mestom Cimbalovky Popradčan. Našu ľudovú hudbu podporilo mesto Poprad prostredníctvom dotácií, vďaka ktorým sme napríklad doplnili zvukovú techniku a kroje. 


Rímskokatolícka farnosť Poprad

Rímskokatolícka farnosť Poprad je jednou z farností pôsobiacich na území mesta Poprad. Našu cimbalovku podporila pri vydaní vianočného CD ,,Na tu svatu viliju", ktoré sme nahrali v spolupráci s Chrámovým speváckym zborom pri Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade.


Rímskokatolícka farnosť Poprad - Juh

Rímskokatolícka farnosť Poprad - Juh je ďalšou z farností pôsobiacich na území mesta Poprad. Našu cimbalovku taktiež podporila pri vydaní vianočného CD ,,Na tu svatu viliju", ktoré sme nahrali v spolupráci s Chrámovým speváckym zborom pri Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade.


Majtech - Ing. Ján Majzel

Predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky a outsourcing, . Našu kapelu podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD ,,Ľudovo a predsa inak".


Tatra Hotel

Príjemné hotelové ubytovanie neďaleko centra mesta Poprad s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Našu kapelu podporil formou sponzoringu pri natáčaní nášho vianočného CD s názvom ,,Na tu svatu viliju".


Stanoptik Kežmarok - Stanislav Serafín

Očná optika sídliaca na námestí v Kežmarku s dlhou tradícou a širokou ponukou okuliarov a príslušenstva. Našu cimbalovú hudbu podporila formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD ,,Ľudovo a predsa inak".


Penzión Aja, Ždiar - Milan Zoričák

Pohodu a oddych zažijete v útulnom penzióne v Tatrách, kde Vašim požiadavkam nepovedia nie. Našu kapelu podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD ,,Ľudovo a predsa inak" a pri natáčaní videoklipov.  


Penzión Kamzík, Ždiar - Štefan Bekeš

Ubytovanie v rodinnom penzióne v srdci Belianskych Tatier, ktoré bude nazabudnuteľným zážitkom. Našu cimbalovku podporil formou sponzoringu na vydanie nášho prvého CD ,,Ľudovo a predsa inak".