Kontakt

Informácie

Sme veľmi radi, že uvažujete nad našim účinkovaním pre Vás. Na Váš e-mail Vám odpovieme v krátkom čase (max. do 24 hod.) a v prípade, že Vám nezodvihneme telefón, môžete očakávať náš spätný telefonát. Aby sme zjednodušili našu vzájomnú komunikáciu, pripravili sme pre Vás niekoľko otázok, na základe ktorých Vám potom budeme vedieť poskytnúť bližšie informácie. V prípade, že nemáte konkrétnu predstavu, radi Vám poradíme a spoločne vyberieme vhodnú alternatívu. 

Dôležité pre nás sú tieto informácie:

1. Dátum, kedy budete organizovať Vaše podujatie (aby sme zistili, či sme vtedy vôbec voľní) a kde ho budete organizovať (aby sme vedeli hneď vyčísliť aj náklady na dopravu).

2. Približný čas od-do, ktorý by sme Vám mali byť k dispozícii.

    V prípade koncertov ide najmä o dĺžku programu, ktorý je potrebné zabezpečiť z našej strany.

    V prípade svadieb sú bežné tieto časy (radi Vám ich samozrejme prispôsobíme):

  • iba v sále v približnom čase 17.00 - 03.00
  • iba v sále v približnom čase 17.00 - 00.30 (náš koniec po redovom/brautskom tanci)
  • pri dome/kostole/úrade a v sále v približnom čase 14.00 - 03.00
  • pri dome/kostole/úrade a v sále v približnom čase 14.00 - 00.30 (náš koniec po redovom/brautskom tanci)

3. O akú zostavu máte záujem:

  • 5 muzikanti (1. husle, 2. husle, cimbal, akordeón, kontrabas) - kompletná odporúčaná zostava 
  • 4 muzikanti (1. husle, cimbal, akordeón, kontrabas) - minimálna odporúčaná zostava
  • 3 muzikanti (1. husle, akordeón, kontrabas) - vhodná na malé podujatia, je využívaná minimálne

4. Či máte v prípade svadieb a rodinných osláv záujem z našej strany o zabezpečenie aj produkcie modernej hudby, teda DJ-a (v tomto prípade je samozrejmosťou naša vlastná aparatúra, ozvučenie celej kapely, diskotékové osvetlenie a dekoratívne podsvietenie sály, ale napríklad aj bezdrôtový mikrofón k dispozícii pre Vás).

5. Či je potrebné nás ozvučiť pomocou vlastnej aparatúry (v prípade svadieb a väčších podujatí je to nutné a v prípade, že zabezpečujeme aj DJ-a, je naše ozvučenie zabezpečené automaticky).

6. V prípade záujmu vieme zabezpečiť vystúpenie 3-4 tanečných párov z folklórneho súboru, ktoré počas ich vystúpenia doprevádzame. Na svadbu vieme zase zabezpečiť pre nevestu kroj a 3-4 dievčatá z folklórneho súboru aj so starejším na čepčenie (zabezpečujeme najmä v okolí Popradu).

7. V prípade záujmu Vám taktiež vieme odporučiť aj ďalšie služby, napríklad svadobného fotografa, kameramana, DJ-a, ale zaujímavú novinku - fotobúdku.

AK ZATIAĽ NEMÁTE KONKRÉTNU PREDSTAVU, RADI VÁM PRIPRAVÍME PONUKU NA VIACERÉ ALTERNATÍVY, ABY STE ICH MOHLI POROVNÁVAŤ A VYBRAŤ SI PRE VÁS TÚ NAJVHODNEJŠIU.

Našou podmienkou je zabezpečenie občerstvenia pre členov kapely.

Výber sály je veľmi dôležitým nielen z pohľadu estetiky, ale aj z pohľadu zábavy. Neodporúčame svadby v priestoroch, kde sa v jednej miestnosti sedí a v druhej tancuje, pretože úplne strácame kontakt s hosťami a zo skúseností môžeme povedať, že takéto rozdelenie vo veľkej miere škodí svadobnej zábave.

Ak máte počas nášho samotného účinkovania nejaké prianie alebo pripomienku, sme veľmi radi, ak nám ju hneď predostriete. Účinkujeme pre Vás a našim cieľom je naplniť Vaše predstavy. Ak sa Vám zdá, že napr. hráme príliš nahlas, alebo príliš potichu; že hráme príliš dlhé kolá, alebo krátke; že máme hrať viac skladby iného žánru; stačí povedať. Ak to bude v našich silách, radi Vám vyhovieme.

V prípade, že ste do 48 hodín nedostali od nás odpoveď na Váš prvý e-mail, prosím skontrolujte si "Spam folder". Ak sa ani v ňom nenachádza odpoveď, je pravdepodobné, že zlyhala technika, v tom prípade nás prosím kontaktujte telefonicky (stáva sa iba vo výnimočných prípadoch). V prípade, že sa Vám vráti e-mail s chybovou hláškou, môžete nás osloviť aj na našom druhom e-maile ludhudba@gmail.com.

Pre vždy nové informácie sa k nám pridajte aj na Facebooku